Kontakt

Daglig leder

Torstein Paulsen

torstein.paulsen@arendalsbryggeri.no

Tlf: 92 60 44 93

 

Teknisk Direktør

Leif Christian Brodtkorb

leif.christian.brodtkorb@arendalsbryggeri.no

Tlf: 93 43 96 17

 

Markedssjef

Carl A. Glastad

carl.glastad@arendalsbryggeri.no

Tlf: 90 83 35 30

 

Salgssjef

Henning Torjussen

henning.torjussen@arendalsbryggeri.no

Tlf: 93 23 00 63

 

Driftssjef

Svein Rannekleiv

svein.rannekleiv@arendalsbryggeri.no

Tlf: 93 03 38 58

 

Lab og Kvalitetsleder

Sonja Sævrøy Lystvet

sonja.lystvet@arendalsbryggeri.no

Tlf: 99 20 94 62

 

Økonomi

Jostein Schei

jostein.schei@arendalsbryggeri.no

Tlf: 48 32 74 98

 

Innkjøp

Mona Landbø Einarsen

mona.einarsen@arendalsbryggeri.no

Tlf: 99 74 28 08

 

Avdelingsleder Prosess

Tone Elin Nilsen

tone.elin.nilsen@arendalsbryggeri.no

Tlf: 98 42 77 84

 

Avdelingsleder Produksjon

Asle Trondahl Olsen

asle.trondahl.olsen@arendalsbryggeri.no

Tlf: 41 68 70 18

 

E-POST

post@arendalsbryggeri.no

ordre@arendalsbryggeri.no

 

SENTRALBORD

37 05 23 00

 

ADRESSE

Arendals Bryggeri AS

Bryggeriveien 9, 4848 Arendal

Bruk av alkohol kan gi ulike skadevirkninger.

Nærmere informasjon finner du her

Arendals Bryggeri AS @ All Rights Reserved